درباره ما

هدف فروشگاه دمو از ایجاد پلتفرم خرید آنلاین

با توجه به افزایش جمعیت کلان شهرهایی نظیر تهران و رشد آلودگی و افزایش تردد خودروهای شخصی و وسایل نقلیه عمومی، رفت و آمد کُندتر از گذشته شده و با توجه به ترافیک ناشی از این شلوغی، طبیعتا دسترسی به فروشگاه‌ها و مراکز خرید نیز در مدت زمان طولانی‌تری امکان‌پذیر خواهد بود. ایجاد یک سوپرمارکت اینترنتی، به کاهش حمل و نقل‌های درون شهری کمک کرده و بستری را فراهم می‌کند که هموطنان بدون نیاز به تحمل دشواری‌های خرید حضوری و صرف وقت، تمامی کالاها و مایحتاج مورد نیازشان را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

از دیگر اهداف راه‌اندازی فروشگاه دمو، ارائه کالاهای باکیفیت و با قیمت بسیار مناسب بود. با توجه به افزایش قیمت روزافزون کالاها، فروشگاه دمو در تلاش است تا همواره کالاهایی را عرضه کند که از بهترین برندها بوده و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشند. بدین ترتیب، نه تنها امکان خریدی به صرفه برای کلیه اقشار جامعه فراهم می‌شود، بلکه مصرف کنندگان نسبت به کیفیت کالای خریداری شده نیز اطمینان خواهند داشت.

علاوه بر این کاربران فروشگاه دمو می‌توانند کالاهای سوپرمارکتی و آرایشی بهداشتی مورد نیاز خود را با بهره‌‌مندی از انواع تخفیف‌ها تهیه کنند. این کالاها توسط ‌فروشگاه دمو تأمین خواهد شد و با پشتیبانی شرکای ما با توجه به زمان انتخابی و لوکیشن جغرافیایی کاربران از نزدیکترین سوپرمارکت و در کوتاه‌ترین زمان، درب منزل تحویل داده خواهند شد.

فروشگاه دمو، بیش از ۱۰۰۰۰ کالای متنوع در دسته‌بند‌ی‌های گوناگون شامل لبنیات، خواربار، میوه و سبزیجات تازه، مواد پروتئینی، نان و شیرینی و محصولات آرایشی و بهداشتی ... را به صورت آنلاین عرضه می‌کند. گستردگی محصولات فروشگاه دمو این امکان را به کاربر می‌دهد که تمامی اجناس مورد نیاز خود را به صورت یکباره تهیه نماید و این ویژگی فروشگاه دمو را از یک سوپرمارکت اینترنتی به یک هایپرمارکت بزرگ تبدیل کرده است.